wystąpienia.

w ramach swoich inicjatyw i działań staram kierować się zasadą „wspieramy. tworzymy. uczymy.”, która powstała jako myśl przewodnia dla mojego studia projektowego. wychodzę z założenia, że zadaniem projektantów nie powinno być jedynie zaprojektowanie dobrych rozwiązań, ale również poszerzanie świadomości i wiedzy na ich temat.

wystąpienia

moje podejście do edukacji skłania mnie do aktywnego brania udziału w różnego rodzaju wydarzeniach, mających na celu promowanie projektowania. podczas swoich wystąpień zazwyczaj skupiam się na różnych aspektach projektowania komunikacji lub prezentuję i omawiam podejście zastosowane w ramach istniejących już realizacji.


dotychczas mówiłem o:

  • projektowaniu i badaniu komunikacji w ramach webinaru strefy designu uniwersytetu swps - zobacz nagranie
  • corporate identity organizacji non-profit w ramach main event na swps we wrocławiu
  • strategii komunikacji biura podróży w ramach main event na swps we wrocławiu
mateusz antczakźródło: grafika swps
mateusz antczakźródło: grafika swps

warsztaty

warsztaty są świetną okazją, aby przetestować wiedzę teoretyczną w praktyce i poszerzyć tym samym swoje umiejętności. podczas warsztatów staram się wprowadzić uczestników w omawianą tematykę oraz zaproponować im zadania do rozwiązania. jest to również dobra okazja do skonfrontowania opinii oraz dzielenia się wiedzą między uczestnikami warsztatów.

  • jak zaprojektować ponadczasowe logo?

    opis warsztatu: mówi się, że firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy, a znaki firmowe stały się nieodłącznym elementem naszego krajobrazu. jak to się stało, że niektóre z nich uważamy za ponadczasowe? co wyróżnia te projekty? na te i inne pytania odpowiemy sobie w pierwszej części warsztatu, a w drugiej zmierzymy się z wyzwaniem zaprojektowania znaków graficznych.

  • jak zaprojektować dobre logo? czyli warsztat o znakomitości, który realizowałem w ramach różnych wydarzeń między innymi na uniwersytecie swps we wrocławiu

pola działalności.

moje obecne działania zawodowe skoncentrowane są na ogólnym pojęciu projektowania komunikacji, o którym mówię, piszę i którym się zajmuję.

(głównie) zajmuję się:

  • brandingiem
  • projektowaniem graficznym
  • projektowaniem na potrzeby internetu i druku

zainteresowany współpracą? skontaktuj się ze mną